Merkez Proje Hakkında

Şirketimiz Nisan 1986 tarihinde Merkez Proje Müh. Müş. Ltd. Şti. adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana DSİ Baraj, Gölet, Sulama, Drenaj, Enerji, Taşkın projelerinin planlama ve projelendirilmesinde görev almaktadır. Bilgi birikimi ve tecrübeye önem veren firmamız kendi alanlarında önemli bilgi birikimine sahip proje müdürleri ile çalışmaktadır.

Tüm çalışanlarımız planlama olarak proje formülasyonlarının belirlenmesi ve teknik, ekonomik olarak değerlendirilmesi; proje olarak her türlü yapının detay çözüm ve boyutlandırılması gibi hassasiyet ve titizlik gerektiren bir branşta çalışmanın bilincinde görev yapmaktadır. Projeler, firmamız bünyesinde ilgili mühendislik disiplinlerinin koordineli çalışması ve proje müdürleri tarafından kontrol edilmesi ile hata payı en aza indirgenerek hazırlanmaktadır.

Ekonominin doğru proje ile sağlanabileceğinin bilincinde olan firmamızın temel ilkesi doğru ve uygulanabilir projeler üretmek olmuştur. Günden güne daha iyi olmanın hedefinde olan firmamız gelecekte de proje sektöründe saygın bir yerde olmak arzusundadır.